Tudományos munkatárs

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 04/05/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének és közérzetének javításán, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva, aki folyamatosan bõvül?

Legyél nálunk te is

Tudományos munkatárs!

Ebben a pozícióban közvetlen befolyásod lehet a vakcinák fejlesztésére, hozzájárulhatsz a Ceva növekedéséhez!

Tudtad? A Ceva baromfi vakcinái, oltókészülékei és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Biztonságos munkahely, mi vagyunk a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van, akikre nagyon büszkék vagyunk.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben.
Innovatív hozzáállás és újító ötletek támogatása.

Ha csatlakozol hozzánk a következõ feladataid lesznek:

Parazitológiai és bakteriológiai vizsgálatok végzése (steril fülkében).
Új vizsgálati- és laboratóriumi módszerek, vakcina antigén (parazita és baktérium) termelési eljárások kidolgozása, bevezetése.
Új módszerek optimalizálásának, validálásának elvégzése
Részvétel a parazitológiai - és bakteriológiai kutatás-fejlesztési projektek megvalósításában; projektek koordinációja, nyomon követése.
A laboratóriumi tevékenységekkel kapcsolatos állatkísérletek tervezése, szervezése és dokumentálása.
Tudományos és technikai hozzájárulás a laboratóriumban végzett vizsgálatokhoz.
Részvétel a labor napi /heti tevékenységének tervezésében és szervezésében, szükség szerint annak irányítása.
Társosztályokkal való folyamatos együttműködés és támogató tevékenység a projektekkel kapcsolatos kérdésekben.
A kísérletek megbízhatóságának biztosítása, dokumentáció készítése összhangban a GLP rendszer követelményeivel.
Kísérleti eredmények értékelése, magyar és angol nyelvű jelentések, szabványok írása.
Kapcsolattartás belsõ, külsõ és nemzetközi partnerekkel, szakértõkkel.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Megbízhatóak és kellõen lendületesek, hogy beilleszkedjenek a csapatba.
Precízek és megbízhatóak, mert rajtuk múlik a vakcina megfelelõ minõsége.
Rugalmasak, mert egy növekvõ vállalatnál adódhatnak ad-hoc feladatok.
Állatorvos vagy biológus egyetemi végzettséggel rendelkeznek.
Legalább középfokon beszélnek, írnak angolul.
Elõny az állategészségügy, bakteriológia és parazitológia területen szerzett tapasztalat és a GLP (GMP) rendszer ismerete.

Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik! Csatlakozz hozzánk, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat!

Kattints a ?Jelentkezem? gombra!

Back to top