Törzskönyvezési Zóna Specialista

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 18/02/2022

Job description

A?Ceva?a világ egyik legnagyobb állategészségügyi cégcsoportjának tagja, amely haszonállatok számára termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel a világ összes kontinensén.

A?Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza és cégcsoportunk legnagyobb telephelye.?A Biológiai üzletág, az elkövetkezõ években marad és továbbra is felelõs a Ceva Santé Animale értékesítésének és profitnövekedésének nagy részéért. A világszerte megszerzett forgalomba hozatali engedélyek hozzájárulnak ehhez a növekedéshez, és jelentõs stratégiai értéket képviselnek a vállalat számára.

Munkatársat keresünk budapesti telephelyünkre?jó nevű, elismert és felkészült csapatunkhoz a Törzskönyvezés területére

TÖRZSKÖNYVEZÉSI ZÓNA SPECIALISTA munkakörbe

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata.

Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.

Milyen feladatok várnak rád?

Törzskönyvi dokumentációk összeállítása és benyújtása hatóságok részére: a dokumentációkhoz kapcsolódó fordítások és felülhitelesítések kezelése, valamint elektronikus és papír alapú archiválásának kezelése és szervezése

Törzskönyvi csomagolóanyagok ügyintézése
Törzskönyvi követelmények adatbázis naprakész kezelése
Nemzetközi törzskönyvezési eljárásokban, levelezésben, tervek és riportok készítésében való aktív közreműködés
A regisztrációs folyamatok nyomon követése a kapcsolódó zónában
A törzskönyvi zónavezetõ, valamint a helyi és regionális RA kollégák munkájának segítése regisztrációs / megújítási / módosítási feladatokban az új forgalomba hozatali engedélyek megszerzése és a meglévõk fenntartása érdekében.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján
Kiemelkedõ Cafeteria keretösszeg
Sportolási lehetõség támogatása

Csoportos élet-, és balesetbiztosítás
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük

Szeretnénk olyan kollégával dolgozni, aki:

Angol nyelven folyékonyan kommunikál szóban és írásban - írott és beszélt spanyol nyelvtudás elõnyt jelent

Felsõfokú képesítéssel rendelkezik az élettudományok területen
Magas szinten kezeli a Microsoft Office programokat
1-3 év szakmai tapasztalatot már szerzett hasonló munkakörben. (Törzskönyvezõi tapasztalat gyógyszergyártási területen elõnyt jelent.)
Feladattervezõ és szervezõ készségei segítik a szigorú határidõk betartásában
Képes multidiszciplináris (és multikulturális) csapatok részeként és egyszerre több projekten dolgozni

Jó kommunikációs készségekkel rendelkezik, kezdeményezõ, nyitott személyiség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklõdésed, kérjük, hogy magyar és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzod küld el hozzánk ?Törzskönyvezési Zóna Specialista??hivatkozással.

Back to top