Senior technológiai szakértõ GID / Technológia Platform 2

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Fejlesztés
Contract : Munkakör
Starting from : : 05/04/2022

Job description

A Ceva egy független állat-egészségügyi cégcsoport, amely állat-egészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

A Ceva-Phylaxia Zrt. Globális Ipari Fejlesztési Igazgatósága Technológia Platform 2 részlege új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevű, elismert és felkészült csapatunkhoz

Senior technológiai szakértõ munkatárs

munkakörbe

Feladatok:

Új vakcina formulák, termék specifikus formulázási és liofilizálási technológiák fejlesztése és a technológia transzfere kutatás-fejlesztésbõl termelésbe vagy termelõ üzemek között:

Részvétel R&D fázisban lévõ vakcina fejlesztési projektekben. Laboratóriumi formulázási és liofilizálási kísérletek tervezése, szervezése, kivitelezése és értékelése.
Fél-üzemi méretnövelési (scale-up) kísérletek tervezése, szervezése, kivitelezése és értékelése.
Próba gyártások vezetése, technológiák folyamat validálása ipari léptékben.
A fenti technológia transzfer projektek, valamint folyamatfejlesztési és ?technology shift? projektek szakmai szintű menedzselése (projekt terv összeállítása, erõforrás becslés, feladatok delegálása technikusoknak, mérnököknek, a projekt csapat tagjainak).
Közreműködés beruházási projektekben (technológiai igények definiálása, berendezések kiválasztása, kommunikáció tervezõ és kivitelezõ kollégákkal).
Kísérleti eredmények értékelése, angol nyelvű jelentések és projekt dokumentáció készítése (pl. technológia transzfer terv és beszámoló írása, gyártási szabvány írása GMP termelõ üzemnek).
Kapcsolattartás belsõ és külsõ partnerekkel, szakértõkkel (pl. QC, QA, regisztráció, R&D, termeléses kollégák, partner vállalatok, külsõ szakértõk). Információ szolgáltatása új termékek regisztrációs dossziéinak összeállításához.
A projektekhez kapcsolódó fizikai-kémiai labor vizsgálatok tervezése, elvégzése, szükség szerint új vizsgálati módszerek kidolgozása, bevezetése.

Elvárások:

Vegyészmérnök, biomérnök vagy hasonló egyetemi végzettség (MSc).
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (jó szóbeli és írásbeli készségek).
Kiváló asszertív kommunikációs, csapatmunka és probléma megoldási készségek.
Képesség több párhuzamos projekten való egyidejű munkavégzésre.
Gyakorlatias, célorientált hozzáállás (új termékeket kell piacra vinnünk határidõre).
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft felhõ környezet, irodai és statisztikai szoftver csomagok ismerete, vállalati szoftverek megtanulása).
Rokon területen szerzett szakmai tapasztalat.
Kolloid kémiai és liofilizálási területen szerzett több éves szakmai tapasztalat.

Back to top