Raktári csoportvezető

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 06/05/2021

Job description

A Ceva a világ egyik legnagyobb állategészségügyi cégcsoportjának tagja, amely haszonállatok számára termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel a világ összes kontinensén..

A Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza és cégcsoportunk legnagyobb telephelye. Budapesti telephelyünkre jó nevű, elismert és felkészült csapatunkhoz keresünk kollégát az Ellátási Lánc területére

Raktári csoportvezető munkakörbe

A következő feladatok várnának rád:

A raktári dolgozók napi munkájának szervezése, koordinálása, irányítása, ellenőrzése
Kimutatások, jelentések készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása (munkaidő beosztások, jelenléti ívek)
Kapcsolattartás társosztályokkal, üzemi részlegekkel
Az éves leltár szervezése, lebonyolítása
Rendszeres készletellenőrzés, készletfigyelés
A raktári folyamatok irányítása, felügyelete az érvényes GMP, munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartásával

Szeretnénk olyan kollégával dolgozni, aki:

Középfokú végzettséggel bír
Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
Hasonló területen szerzett már tapasztalatot
Proaktív, jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képessége van
Rendszerszemlélettel és vezetői kompetenciákkal rendelkezik
Határozott, rugalmas és jól működik együtt csapatmunka során
Megbízható, önálló, pontos, precíz munkavégzést lát el
Terhelhető és jó stressztűrő képességgel bír

Előnyt jelent, ha:

Logisztikai szakirányú végzettséged van
Gyógyszeriparban, élelmiszeriparban, vegyiparban szereztél tapasztalatot már
Az angol nyelvet társalgási szinten ismered

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalata. Monoron és Budapesten is bővülnek telephelyeink.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrierlehetőségekben.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján
Kiemelkedő Cafeteria keretösszeg
Csoportos élet-, és balesetbiztosítás
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Étkezési hozzájárulás helyi éttermünkben

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzod küld el hozzánk ?Raktári csoportvezető? hivatkozással.

Back to top