Operátor (gépkezelõ)

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 03/03/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársakat keresünk, folyamatos bõvülés miatt, hogy csatlakozzonak jó nevű, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

munkakörbe

Feladatok:

Több műszakos munkarendben termelõ tevékenység végzése: az üzemben a gyártásra vonatkozó elõírások betartásával
A termeléshez felhasznált anyagok és eszközök tárolása, biztonságos használata és ellenõrzése
A tiszta terek mikrobiológiai tisztaságának fenntartása megfelelõ takarítási és fertõtlenítési módszerekkel
Gépek, berendezések kezelésének magas szintű elsajátítása
A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
Munkavégzés aszeptikus körülmények között

Elvárások:

Középfokú végzettség
Fizikai alkalmasság emelésre a munkavégzés során
Számítógép felhasználói szintű ismerete
Alkalmasság gépek kezelésére
Fegyelmezettség, pontosság, monotónia tűrése

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteria
étkezési hozzájárulás - meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttér

Back to top