EHS Business Partner

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 23/04/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezető állategészségügyi vállalat EHS csapat tagja? Szeretnél velünk dolgozni egy olyan cégnél, ami az állatok egészségét helyezi középpontba?

A Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza és cégcsoportunk legnagyobb telephelye. Létszámbővülés miatt munkatársakat keresünk budapesti telephelyünkre jó nevű, elismert és felkészült, ugyanakkor dinamikus csapatunkhoz az EHS területére

EHS Business Partner munkakörbe

A következő feladatok várnának rád:

Elsődleges kapcsolattartó lennél a hozzád tartozó üzemegységekkel
Beruházások, műszaki módosítások feltérképezése és teljes körű EHS támogatása
Kockázatértékelések elvégzése és akciók nyomonkövetése
A vonatkozó területen lévő gépek üzembe helyezése és időszakos vizsgálatainak elvégzése
Káresemények, munkabalesetek, eltérések, elsősegélynyújtással járó esetek kivizsgálása
EHS mérések szervezése, koordinálása, a mérésekről készült jegyzőkönyvek értékelése, kezelése
Telephelyi bejárások szervezése és dokumentálása

Szeretnénk olyan kollégával dolgozni, aki:

Munkavédelmi/tűzvédelmi/környezetvédelmi szakmérnök végzettséggel rendelkezik
Minimum 3 éves EHS területen szerzett tapasztalata van (gyártási területen: vegyipar, gyógyszeripar, élelmiszeripar előnyt jelent)
Proaktív és jó kommunikációs,- és kapcsolatteremtő készséggel bír
Magabiztosan kommunikál angol nyelven (írásban és szóban egyaránt)

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalata. Monoron és Budapesten is bővülnek telephelyeink.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrierlehetőségekben.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján
Kiemelkedő Cafeteria keretösszeg
Csoportos élet-, és balesetbiztosítás
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Étkezési hozzájárulás helyi éttermünkben

Back to top