Automatizálási Mérnök

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 16/02/2022

Job description

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megõrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bõvül?

Legyél nálunk Te is Automatizálási Mérnök!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelõ kapacitásunk bõvítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrier lehetõségekben.

Milyen feladatok várnak rád? :

Termelõ és termelés kiszolgáló berendezések folyamatirányító rendszereinek (SCADA, HMI, PLC) üzemeltetése, az egyes rendszerek (termelõgépek, épületgépészeti berendezések, környezet monitorozó rendszerek) hibáinak elhárítása, a rendszerek helyreállítása;
A felügyeleti rendszerekkel kapcsolatos üzemeltetési, mentési, archiválási feladatok, jogosultság és felhasználó kezelés.
Részvétel a beszerzésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó feladatokban (beszállító- és rendszer kiválasztás szakmai elõkészítés);
Közreműködés a folyamatirányítási rendszerekkel kapcsolatos igények felmérésében; azok beüzemelésének támogatása
Szakmai illetékességébe tartozó területeken PM (preventive maintenance - megelõzõ karbantartási) program tervezése, szervezése, irányítása
Villamos karbantartók szakmai vezetése, képzése, értékelése
Figyelemmel kíséri az automatika rendszerek állapotát, megbízhatóságuk növelése érdekében javaslatokat tesz javításokra, fejlesztésekre.
Kapcsolatot tart vállalkozókkal a javítások elvégzése érdekében, igazolja a teljesítést.
Elemzi a javítási folyamatokat, meghatározza a területéhez tartozó tartalék alkatrész igényt és támogatja azok beszerzését.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Villamosmérnök preferáltan automatizálási / folyamatirányítás/ / intelligens rendszerek specializáció;
Automatizált gyártási területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat; vezérlési- és felügyeleti rendszerek ismerete; PLC -s gyakorlati tapasztalat (Siemens, Allen-Bradley);
Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban);
Épületautomatizálási ismeretek;
Robotos üzemeltetési, ill. programozási tapasztalat
Gyógyszeripari tapasztalat (tisztatér, aszeptikus műveletek), GMP ismerete

Back to top